De angst voor bacteriën begon al bij Pasteur. Veel dierenartsen roepen al snel “salmonella” bij versvlees en diepvriesvoeding. De maag en darmen van carnivoren zijn echter gemaakt om bacterien te verwerken en zullen er niet zo snel last van krijgen maar voor mensen kan het wel een risico vormen. Daarom is een goede hygiëne zeer belangrijk en al helemaal bij gezinnen met kleine kinderen of mensen met een slechte weerstand of een slecht werkend immuunsysteem. Houdt daarom rekening met deze hygiëneregels:
-Ontdooi het product in de koelkast en bewaar het in een afgesloten bak
-Gebruik voor de dieren apart bestek (messen, vorken, lepels, snijplanken
-Gebruik geen houten snijplanken, maar glas of kunsstof
-Gebruik een aparte ruimte of plek op het aanrecht voor het bereiden van de maaltijden voor uw huisdier.
-Reinig na bereiding al het bestek en het aanrecht met een ontsmettend schoonmaakmiddel.
-Maak alles goed droog en was uw handen.
-Ook de eetplek van de dieren moet goed schoon te maken zijn, voorkom dat uw dier met het voedsel gaat slepen.
-Geef uw hond buiten op een plek te eten waar geen kinderen spelen.
-Verwijder eten of kauwbotten die niet opgegeten zijn binnen een uur.
-Laat geen kleine kinderen over de grond kruipen waar uw huisdier eet.
-Ruim de uitwerpselen van uw hond of kat in de tuin tijdig op, vooral ’s zomers. Zo houdt u het huis en de eetplek veilig schoon voor alle huisgenoten.
De producten van Bandit zijn zuiver en salmonella vrij, hygiëne staat bij Bandit voorop.Wij werken volgens de nieuwe Europese regelgeving die streng wordt gecontroleerd. Ons ingeschreven erkenningsnummer is: EK-nr.20442 en Skalnr.: 0125107 nl-bio-01
Bandit Diervoeding Westenengerdijk 9 6732GP Harskamp Tel 0318-590554 www.banditvoeding.nl